top of page

אודות ISTDP ISRAEL

ISTDP_01_edited.jpg

כולנו סובלים מדיכאון, חרדה ומשברים בחיים

הסבל האנושי משותף לכולנו. מטרת הפסיכותרפיה היא להקל על הסבל האנושי ולאפשר לכל אחד מאתנו לאהוב, להנות, ליצור ולממש את הפוטנציאל שבנו.

ISTDP ישראל הוקמה על מנת להנגיש את הגישה למטופלים ומטפלים אשר מעוניינים להשיג תוצאות מצוינות ולממש את הפוטנציאל הקיים בהם עבורם ועבור המטופלים שלהם.

 

גם מטפלים וגם מטופלים זקוקים להרבה ידע, הכוונה, כלים ולמידה על מנת להקל על הסבל האנושי ולחיות חיים בעלי משמעות ויצירה.

פיתוח הגשמה עצמית

הרבה פעמים מטפלים ומטופלים נתקלים בחוסר אונים ובשיפוטיות רבה כאשר הם רוצים להגשים את מטרותיהם, אחת המטרות שלנו בISTDP ישראל היא לפתח את יכולת ההגשמה העצמית והחמלה בד בבד, על מנת להבטיח גם אסרטיביות וגם יכולת הכלה וראיית הזולת.

ISTDP_10.jpg

החזון שלנו ב-ISTDP ישראל הוא לאפשר למטופלים ולמטפלים להיות אלו אשר יוצרים את חייהם האישיים והמקצועיים למענם ולמען חברה משגשגת.

%25D7%2599%25D7%2595%25D7%2591%25D7%259C

נעים מאוד, יובל אלון מייסד ISTDP ישראל

פסיכותרפיסט, עובד סוציאלי קליני, מגשר מוסמך, בעל תואר שני בייעוץ ארגוני ותואר ראשון במשפטים. יובל עבד בתור עורך דין עם מבקשי מקלט ובתחום דיני העבודה ופעל למען מימוש זכויות המוחלשים בחברה.

 

הרגשתי תשוקה גדולה להביא בשורה חדשה לעולם טיפול הפסיכותרפיה ועושה זאת באהבה באמצעות גישת ISTDP.

מטופלים ומטופלות על ISTDP ישראל...

מ. חולון

באתי בתקופה של משבר ובתחושה שאין לי תקווה, קיבלתי כלים משמעותיים שעזרו לי לראות שאני יכול להיות זה אשר מחליט עבור עצמי.

 

גיליתי את האפשרות שלי להתקרב יותר למשפחתי, מה שהיה חסר לי במשך כל השנים, תודה רבה על תהליך משמעותי שלא אשכח.

י. תל אביב

אני מרגיש הרבה יותר טוב ואני באמת חושב שאני מצליח להיות זה אשר מנתב את הרגשות שלי לטובתי במקום שהם יחליטו עבורי.

עזרת לי מאוד עברתי תהליך מדהים .והמון בזכות.

תודה רבה על הכל.

א. רמת גן

אני זוכרת שלפני הרבה שנים יובל התחיל לדבר איתי על "לשהות". שלפעמים בכל מיני רגעים שבהם אנחנו נקלעים לסיטואציות מאתגרות ומחפשים תשובות ואין, אז פשוט לשהות.

 

לא הבנתי אז על מה הוא מדבר, אבל כבר אז הבנתי שיש עם מי לדבר. את מי לשתף ושיש מולי בן אדם עם לב ענק ורגישות יוצאת דופן שיודע לחולל שינויים, שיודע להזיז הרים שאין כזה דבר אצלו "לא יכול". היום אני כבר יותר מבינה מה זה אומר "לשהות" ואני רוצה לומר לך תודה על ההארה.

מ. תל אביב

אני באמת רוצה לומר שזו הייתה תקופה משמעותית בשבילי. הרגשתי את המסירות שלך אליי ושאתה באמת מכיר אותי ומבין אותי גם בלי שנכנסתי לפרטי פרטים של העבר שלי.

 

תודה על האכפתיות, על הכנות, על שהיית הכי אמיתי שיש. תודה על זה שכאבת אותי ושמחת איתי, תמיד הרגשתי אהובה מצידך וזה מה שהיה לי הכי חשוב. תודה על ההכוונה, על הדרכה ועל ההקשבה, תודה על ההזדמנות הזו ותודה שהיית חלק מההתפתחות האישית שלי. ובקיצור- תודה!

ל. תל אביב

אני באמת לא מאמין שהצלחתי להשתנות בצורה כל כך משמעותית, רק לפני מספר חודשים חשבתי שאין לי תקווה, ידעתי במקום מסוים שאני יכול להשתנות אבל לא האמנתי בעצמי.

אתה ראית בי משהו שאני לא האמנתי בו, האמנת שאני יכול להשתנות לפני שאני יכולתי לראות זאת וזה גרם לי להאמין בתהליך ולהיות היום במקום הרבה יותר טוב, עם בטחון בעצמי וביכולת שלי להוביל את עצמי אל עבר מטרות ,זוגיות וחיים הרבה יותר טובים.

מה אומרים הקולגות על ISTDP ישראל...

PatriciaC_036_Print-768x1152_edited_edit

אם אתם רוצים להיות מטפלים ומטופלים אשר משיגים תוצאות משמעותיות בטיפול, שרוצים לממש את הפוטנציאל הגבוה ביותר שלכם ולבחור בחיים בעלי משמעות במקום בחיים מלאי סבל.

 

ISTDP ישראל הוא המקום בשביל ההתפתחות האישית שלכם.

ד"ר פטרישה קוגלין 

maxresdefault_edited_edited.jpg

הריפוי יהיה עמוק ומשמעותי ככל שתוכל יותר להרגיש את עולמך הרגשי.

ג'ון פרדריקסון מייסד תכנית ההכשרה ISTDP בבית הספר לפסיכיאטריה בוושינגטון.

ג'ון פרדריקסון

יובל מטפל מוכשר. יודע לתת מענה רגשי מותאם אישית ולהיות האיש המתאים בשעת מצוקה ומשבר. אני בטוח שמי שיפנה לעזרתו יעבור תהליך משמעותי ומשנה חיים. ממליץ בחום.

ד"ר ירחמיאל ברבר
פסיכיאטר ראשי - קו"ח מכבי

אין ספק שיובל הוא מטפל מלא תשוקה למקצוע - יצירתי, חושב מחוץ לקופסא, אינטלגנט בעל אופקים רחבים ובו בזמן דואג להמשיך ולהרחיב את ארגז הכלים המקצועי ופועל רבות על מנת להנגיש את הידע ולהפיצו. יובל אמפתי, יצירתי מעשי ומכוון מטרה ובאופן כללי מכוון לראיית והפצת הטוב בעולם.

ורד. פסיכותרפיסטית

מ. חולון

אם אתם רוצים מטפל שילווה אתכם בדרך לשינוי משמעותי יובל הוא המתאים ביותר למשימה.

 

בעל תבונה רגשית עמוקה ויכולת ללוות תהליכים משמעותיים אשר משנים חיים. ממליץ בחום.

י. תל אביב

יובל משרה אמינות ובטחון, שאתה בידיים טובות שיכולות לעזור לך להגיע לכל מקום שתשאף ותרצה עבור עצמך בעבודה משותפת, כנה ואשר נשארת איתך למשך חיים שלמים.

בכל פעם שאני רוצה להתייעץ לגבי סוגיה מקצועית אני יודע שאני יכול לפנות ליובל ולקבל את המענה המקצועי, המקיף והטוב ביותר.

א. רמת גן

יובל מטפל מושקע, חכם ומסור. דרך שיטת טיפול חווייתית יובל מסייע למטופליו להתמודד עם הגנותיהם, לווסת את חרדותיהם ולחוות רגשות אותנטיים בחדר הטיפול ובחייהם.

ממליץ בחום רב.

מ. תל אביב

יובל מטפל מיוחד במינו, חותר למטרה לצד מטופליו ויודע לתת רוח גבית כשצריך. דורש מעצמו להיות הגרסה המיטבית של עצמו ולא מתפשר עבור מטופליו על פחות.

 

מטפל המשלב עבודת גוף נפש עם טיפול ממוקד חוויתי.

 

אוטו דידקט שלא מפסיק ללמוד ולהתפתח.

bottom of page